سمعک اتیکن دانمارک oticon

خانه / سمعک اتیکن دانمارک oticon
سمعک اتیکن

سمعک اتیکن دانمارک

درباره سمعک اتیکن

ساخت اولین سمعک سلطنتی
در سال ۱۹۰۲ ولیعهد الکساندرا دانمارکی برای تاجگذاری خود به عنوان ملکه انگلیس  از یک ابزار کمک شنوایی به عنوان سمعک مخفی استفاده کرد.این ابزار کمک شنوایی به عنوان املین سمعک نامرئی شناخته میشود.

در سال بعد هانس دمانت برای کمک به همسر کم شنوایی خود از دانمارک به انگلیس سفر کرد تا این سمعک را برای همسر خود تهیه کنند.

واردات سمعک به دانمارک توسط هانس دمانت
هانس دمانت برای بهبودی نوع زندگی همسر خود و دیگر کم شنوایان دانمارک با شرکت جنرال آکوستیک یک قرارداد منعقد کرد واردات و توزیع اولین دستگاه های کمک شنوایی یا همان سمعک امروزی را آغاز نمود.

پسر هانس دمانت و یلیام پس از مرگ پدرش شرکت را به دست گرفت ویلیام برای آشنایی با ساخت و تعمیر دستگاههای کمک شنوایی آکوستیک به مراکز تولید این دستگاه در ایالات متحده سفر کرد.

در پی جنگ جهانی اول و سقوط وال استریت محدودیت های تجارت، واردات کالاهای نهایی بسیار دشوار شد ویلیام واردات دستگاههای ناقص بدون سیم و باتری را آغاز و آنها را در خاک دانمارک تکمیل نمود.

در طول جنگ جهانی دوم ویلیام دمانت قادر به واردات سمعک از ایالات متحده انگلیس و فرانسه نیست و تصمیم می‌گیرد قطعات اولین سمعک را در دانمارک تولید کند. اولین دستگاه کمک شنوایی دارای مجوز در دانمارک را به نام Acousticus از مدل Acousticon کپی و تولید کرد.

 

شرکت سمعک اتیکون

به دنبال اختلاف نظر با محصولات جنرال آکوستیک ویلیام با تولید کننده دستگاه کمک شنوایی آمریکایی چارلز لمان همکاری می کند آن ها با هم شرکت سمعک اتیکون آمریکایی دانمارکی مستقر در کپنهاگ را در سال ۱۹۴۶ تاسیس می کنند.

در سال ۱۹۵۴  شرکت سمعک اتیکون با ۱۵۵ کارمند در شهر کپنهاگ ۵۰ سالگی خود را جشن میگیرد اتیکون با افتخار خود را پیش رو در زمینه تولید سمعک در دانمارک می نامد.

شرکت اتیکون با حضور در آمریکا حضور جهانی خود را گسترش می‌دهد نمایندگی های شرکت اتیکون در سوئیس نروژ آلمان اسکاتلند ژاپن فرانسه ایتالیا نیوزیلند در سال ۱۹۶۵ تاسیس می‌شوند.

کمپانی اتیکون در سال ۱۹۷۷ اولین سمعک داخل گوشی یا سمعک نامرئی خود را به جهان معرفی نمود.

این کمپانی در سال ۱۹۹۶ اولین سمعک دیجیتال خود را تولید نمود این سمعک پیشرفته میزان افزایش صدا را متناسب با نوع کم شنوایی هر فرد افزایش می‌داد و نزدیک ترین مدل سمعک به سمعک های امروزی می باشد

نمایندگی سمعک اتیکن دانمارک

کلینیک سمعک صدا یکی از نمایندگی های فروش سمعک اتیکون دانمارک در ایران می باشد که با ارائه جدیدترین مدل های سمعک اتیکن با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش و کارت گارانتی بین المللی برای تمام خریداران به یکی از نمایندگی های برترین مجموعه تبدیل شده است.

تکنولوژی های جدید سمعک اتیکن

 تکنولوژی سلامت شنوایی (™HearingFitness) اولین بار در کمپانی اتیکن

یکه تازی اتیکن در استفاده از تکنولوژی وایرلس (بی‌سیم) در سمعک‌ها این امکان را فراهم کرده، که جهش بزرگی به سوی e-health اتفاق بیفتد.

HearingFitness در Oticon ON App همانند یک اپلیکیشن ورزشی برای گوش‌ها عمل می‌کند، به کم شنوایان دارای سمعکبا این امکان  اطلاعات و آگاهی می‌دهد تا بهتر بشنوند، از شنوایی‌شان حافظت کنند و سلامتی‌شان را بهبود ببخشند.

اطلاعات HearingFitness بر اساس اطلاعاتی است، که از ترکیب سبک زندگی و سلامتی فرد همراه با آنالیز صداهای محیطی اطراف او بدست می‌آید.

این اپلیکیشن اطلاعات را از سمعک‌ها دریافت می‌کند، سپس صداهای محیطی، میزان استفاده روزانه از سمعک و اطلاعات نحوه استفاده را آنالیز می‌کند.

همچنین HearingFitness می‌تواند از اطلاعات سایر اپلیکیشن‌ها و دستگاه‌ها از قبیل دستگاه‌های اندازه‌گیری ضربان قلب و الگوی خواب برای راهنمایی کاربر سمعک به سمت عادت‌ها و رفتارهای سالمتر استفاده کند.

تکنولوژی BrainHearing

به اندازه کافی سریع برای پشتیبانی از مغزچون با مغز خود می‌شنوید، سمعک باید به اندازه کافی سریع باشد تا با مغز هماهنگ باشد. فن‌آوری BrainHearing در سمعک جدید اتیکن محیط اطراف خود را ۱۰۰ بار در ثانیه اسکن می‌کند. این اسکن و دسترسی مداوم به صداهای ۳۶۰ درجه به شما امکان می‌دهد تا مغز شما به‌طور طبیعی صداها را درک کند.
مزایای اثبات شده که فن‌آوری BrainHearing را در اختیار شما قرار می‌دهد:
• وضوح بهتر گفتار
• تلاش شنیداری کمتر
• به شما کمک می‌کند تا آنچه گفته شد را بیشتر بخاطر بسپارید

تکنولوژِی BrainHearing سمعک های اتیکن

 اتصال به گوشی با اپلکیشن ON App

شما را قادر می‌سازد تا سمعک‌های خود را به راحتی کنترل کنید.
• هر وقت که نیاز دارید، صدای سمعک را کم یا زیاد می‌کنید.
• عادات شنوایی خود را با HearingFitnessTM بیشتر کنترل می‌کنید.

لینک دانلود اپلیکشن  oticon برای اندروید

قابلیتهای پردازنده velox s اتیکن

افزایش حافظه ذخیره سازی برنامه های شنوایی در فضاهای گوناگون

افزایش پردازش محیط اطراف بیش از ۵۶ هزار بار در ثانیه

الگوریتم های خاص پردازشی با الگو های متفاوت برای تحویل سیگنال مناسب

دارای تکنولوژه OpenSound Navigator updated ویژه مسیر یابی در هنگام رانندگی

اتصال به اینترنت (اینترنت اشیاء)

سمعک های اتیمن در مدل های Opn S ، Opn و Siya می‌توانند به دستگاه‌ها و خدمات متصل به اینترنت برای آسانتر شدن زندگی روزمره ارتباط برقرار کنند .

اپلیکیشن Oticon ON این مدل از سمعک ها را به شبکه (IFTTT.com) وصل می‌کند، تا کم شنوا سمعک خود را به تعداد بی‌شماری دستگاه متصل و آنها را کنترل کند.

به عنوان نمونه با خدمات اگر این، سپس آن (If This Then That) شما هشداری (notification) روی اپلیکیشن و سمعک‌تان دریافت می‌کنید، اگر شخصی زنگ درب منزل شما را بزند یا هنگامی که شما یک ایمیل دریافت می‌کنید.

همچنین برنامه سمعک را می تواند بر اساس موقعیت فرد (GPS) برنامه سمعک را به صورت خودکار تغیر دهد. امکان اتصال به اینترنت دائما رو به رشد است، به‌طوری‌که هر روز دستگاه‌های زیادی به لیست اینترنت اشیاء (در باره اینترنت اشیاء بیشتر بخانید IoT) اضافه می‌شود.

اتیکن اینترنت اشیاء

تکنولوژی وزوز گوش Tinnitus SoundSupport :

این تکنولوژی دارای کامل ترین مولدهای صوتی مانند صدای دریا و کنترل های متعدد صوتی می باشد. اکنون ما این امکان را داریم تا با سمعک های اتیکن صداهای تسکین بخش جدیدی را نسبت به گزینه های مرسوم، به بیمار ارائه دهیم . این تکنولوژی بخشی از مجموعه مدیریت وزوز گوش در کمپانی اتیکن است که به کنترل هرچه بهتر وز وز گوش کمک می کند.

این تکنولوژی با معرفی سمعک های اتیکن خانواده Alta2Pro Ti ، Nera2Pro Ti ، Ria2Pro Ti ، در مدلهای RITE، miniRITE و BTE برای کم شنوایان عرضه و قابل استفاده می باشد.

قیمت سمعک اتیکن

قیمت سمعک اتیکن با توجه به سطح تکنولوژی و پلت‌فرم به کار رفته در آن از ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان تا ۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان است

انواع سمعک اتیکن oticon

سمعک opn s اتیکن

سمعک opn s جدیدترین و مدرنترین سمعک اتیکن می باشد که برای تولید آن از خلاقیت و تکنولوژیهای بی نظیری استفاده شده است این مدل سمعک در سال ۲۰۱۸ بازار عرضه شد و با توجه به تکنولوژی ها و خلاقیت به کار رفته در آن توانست به موفقیت های خاصی دست پیدا کند هدف اصلی این سمعک رفع مشکل درک گفتار در افراد کم شنوا و شرکت در گفتگوهای گروهی می باشد که با قابلیت شنیداری ۳۶۰ درجه این امکان را به شما می دهد تا در یک جمع دوستانه تمام صداها را از اطراف شنیده و درک موقعیتی از تولید کننده صدا را داشته باشید سمعک opn s این این امکان را برای شما فراهم می کند تا در محیط های پر سر و صدا درک خوبی از گفتار داشته باشید

ویژگی های سمعک opn s اتیکن

افزایش درک گفتار نسبت به سمعک های موجود اتیکن.

جلوگیری از سوت کشیدن گوش سمعک با استفاده از تکنولوژی OpenSound Optimizer

اتصال به گوشی‌های آیفون و اندروید.

دارای باندهای فرکانسی بر اساس نیاز.

بهبود جهت یابی صدا با تکنولوژی ۳۶۰ درجه.

درک گفتار همانند شنوایی عادی

سمعک های RITE OPN S قابلیت شارژ دارند که باعث صرفه جویی برای کاربر می شود.

سمعک OPN S با سیستم کنترل وزوز گوش SoundSupport™ به کمشنوایان که وزوز گوش دارند کمک میکند تا با حذف و کنترل این مشکل ، از شنیدن لذت ببرند.

سمعک opn s با استفاده از تکنولوژی velox s ساخته شده است این تکنولوژی قدرت محاسباتی قدرتمندی را برای استفاده کنندگان خود ایجاد می کند

قابلیتهای پردازنده velox s اتیکن

افزایش حافظه ذخیره سازی برنامه های شنوایی در فضاهای گوناگون

افزایش پردازش محیط اطراف بیش از ۵۶ هزار بار در ثانیه

الگوریتم های خاص پردازشی با الگو های متفاوت برای تحویل سیگنال مناسب

دارای تکنولوژه OpenSound Navigator updated ویژه مسیر یابی در هنگام رانندگی

مدل های سمعک opn s اتیکن

سمعک opn s طراحی شده برای پاسخگویی نیاز تمام کم شنوایان انواع کم شنوایی و نیازهای روزمره در مدل های مختلف.

تجربه صدای ۳۶۰ درجه (تمرکز روی یک تا چند گوینده)

مدل های قدیمی سمعک در محیط‌ های پر سر و صدا روی یک گوینده تمرکز می‌کنند، مانند این که شخص درست جلوی شماست و تمام صداهای دیگر را سرکوب (کاهش) می‌کنند. فن‌آوری سمعک Opn S  به شما امکان دسترسی به تمامی صداهای اطراف شما، از جمله گفتار را می‌دهد و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا روی صداهایی تمرکز کنید، که تمایل دارید بشنوید.

نتیجه این فن‌آوری این است، که شما با تلاش کمتر گفتار را بهتر درک خواهید کرد. اکنون، می‌توانید در گفتگوهای شرکت کنید، حتی در محیط شنیداری پُر چالش، مانند یک شام خانوادگی یا ملاقات کاری در رستوران.

 

بدون فیدبک (سوت) آزاردهنده

فن‌آوری موفقیت‌آمیز در سمعک Opn S فیدبک را قبل از وقوع متوقف می‌کند. اکنون، شما می‌توانید از سمعک‌های خود همه جا استفاده کنید، بدون اینکه در مورد سوت کشیدن سمعک‌های خود نگرانی داشته باشید.

miniRITE کوچک و شیک

miniRITE اتیکن

miniRITE R قابل شارژ با بتری لیتیوم-یون

miniRITE R اتیکن قابل شارژ

miniRITE T که دارای یک telecoil است

miniRITE T اتیکن

BTE PP قدرتمند برای کم شنوایی های شدید

اتیکن btepp قدرتمند

oticon open s

دریافت نوبت رایگان و اشنایی با سمعک اتیکن در کلینیک سمعک صدا

مدیریت :           ۰۹۱۲۵۳۵۳۳۹۳

کلینیک اکباتان :  ۰۲۱۴۴۶۳۳۹۱۶

کلینیک رسالت :  ۰۲۱۷۷۱۹۹۴۹۵

سعادت آباد :      ۰۲۱۲۲۳۷۱۰۴۵

کلینیک کرج :     ۰۲۶۳۶۶۰۳۶۰۰

 

سمعک XCEED اتيكن دانمارک

سمعک xceed شرکت اتیکون دانمارک جزو جدیدترین مدلهای سمعک های قدرتمند مخصوص افراد با افت شنوایی های شدید و عمیق می باشد که جزو بهترین سمعک ها برای کودکان و نوزادان دارای افت شنوایی های شدید می باشد.

سمعک Xceed اتیکن

 

ویژگی های سمعک xceed اتیکن

قدرت شنیداری ۳۶۰ درجه با کمترین تلاش

صدای واضح و شفاف و قابلیت تشخیص بهتر گفتار در محیط های شلوغ

کم کردن صداهای آزار دهنده در محیط های شلوغ و پر صدا

قابلیت اتصال وایرلس یا بیسیم به سایر دستگاه ها

یک روش جدید برای کنترل فیدبک (سوت سمعک)

تکنولوژی BrainHearing در سمعک اکسید

برقراری ارتباط با اپلکیشن ON App

به هر تلفن هوشمند وصل شوید

سمعک اکسید دارای فن‌آوری ساخته شده برای آیفون (MFi) است. یعنی صدا به طور مستقیم و بدون نیاز به رابط استریمر از وسایل دارای سیستم iOS مانند گوشی موبایل آیفون به سمعک شما ارسال می‌شود. برای گوشی‌های موبایل اندرویدی صدا از طریق وسیله جانبی به نام ConnectClip منتقل می‌شود.

ارسال مستقیم صدا از تلویزیون به سمعک

صدای تلویزیون با استفاده از وسیله جانبی به نام TV Adapter مستقیم به سمعک شما ارسال می‌شود.

 

سمعک اتیکن سیا oticon Siya :

سمعک اتیکن مدل سیا به شما کمک می کند تا جزئیات صدا را هم از دست ندهید، به‌طوری‌که شما می‌توانید با شنیدن جزئیات روی تمامی لحظه‌های ارزشمند تمرکز کنید.

سمعک Siya از تکنولوژی ™BrainHearing استفاده می‌کند، با این تکنولوژی مغز شما صداها را راحت‌تر درک می‌کند.

ویژگی‌های سمعک Siya:

کیفیت صدای عالی
اتصال بی‌سیم آسان
کاهنده نویز موثر
دارای مدل های داخل گوشی و پشت گوشی و نامرئی

سمعک اتیکن مدل سیا

آمپلی‌فایر قدرتمند سمعک اتیکن سیا ،  پردازش صدا را ۵۰ برابر سریعتر از دیگر سمعک‌ها انجام می دهد.

پردازش سریع باعث وضوح بالای صدا می‌گردد و شما می‌توانید جزئیات صدا را در هر لحظه بشنوید.

همچنین سمعک اتیکن مدل Siya، به شما کمک می‌کند تا بتوانید روی صداهایی که برای شنیدن انتخاب می‌کنید، تمرکز کنید.

این سمعک مدار کاهنده نویز قوی دارد به‌طوری‌که خیلی سریع نویز بین کلمات را کاهش می‌دهد.

با این سمعک جدید اتیکن گوش دادن به مکالمات در محیط‌های پر چالش صوتی مانند صرف شام در رستوران خیلی راحت‌تر است.

وضوح بالای صدا

سمعک Siya اتیکن با ۴۸ کانال فرکانسی جزئیات طبیعی صدا را ثبت می‌کند و دوباره این جزئیات را تولید می‌کند. این فرایند منجر به وضوح بالای گفتار می‌شود.

تمرکز سریع و واکنشی

دایرکشنالیتی چند باندی LX با روش‌های متغیر از تقویت منابع نویزی مزاحم خیلی سریع جلوگیری می‌کند.

سمعک Siya، دایرکشنالیتی را به طور جداگانه در ۱۵ باند فرکانسی مستقل اعمال می‌کند.

این سبب می‌شود تا زمانی‌که دایرکشنالیتی کامل در تمامی باندهای فرکانسی لازم نشود، سمعک در برخی از باندهای فرکانسی به منابع نویزی عکس‌العملی نداشته باشد یا اینکه عکس‌العملی تدریجی داشته باشد تا شما از جزئیات صدای اطراف لذت ببرید.

تراکم و تقویت دقیق صدا

مدار تراکم LX از تراکم دامنه پویایی وسیع (WDRC) استفاده می‌کند تا شنیدپذیری در محدوده وسیع‌تری را برای فرد کم شنوا فراهم کند.

کاهنده نویز پیشرفته

کاهنده نویز LX طوری طراحی شده که با فراهم کردن تجربه شنیداری راحت، باعث بهبود درک گفتار در محیط‌های شلوغ و پر سر و صدا می‌شود.

کاهنده نویز LX با کمک تراشه Velox نویزهای مزاحم (حتی نویز بین کلمات) را خیلی سریع کاهش می‌دهد.

سرعت بالای آن باعث می‌شود، تا صدا را در محدوده شنوایی فرد با روشی دقیق متراکم و تقویت کند. این عملکرد منجر به پویایی بیشتر و صدایی صافتر می‌شود.
قابلیت شارژ باتری

مدل RITE سمعک Siya اتیکن را می‌توان بوسیله تعویض درب باتری به یک سمعک قابل شارژ تبدیل کرد.

شارژر سمعک اتیکن

کاربر سمعک می‌تواند به سادگی سمعک‌هایش را در شب شارژ کند و در طول روز از آن استفاده کند.

همچنین در صورت نیاز می‌تواند از باتری‌های یک بار مصرف هم استفاده کند.

درجه حفاظت IP68

سمعک اتیکن سیا (Siya) طوری طراحی شده که محکم و مقاوم باشد.

تمامی قطعات اصلی آن برای محافظت از آب و گرد و غبار دارای پوشش نانو می‌باشند. درجه حفاظت این سمعک IP68 می باشد.

اتصال وایرلس

در سمعک اتیکن Siya برای اتصال بی‌سیم به تمامی گوشی‌های موبایل هوشمند از سطح تکنولوژی Essential و بلوتوث ۲٫۴ kHz با مصرف باتری کم استفاده شده است.

ارسال صدا از دستگاه‌های دارای بلوتوث با محدوده فرکانسی وسیع (۷٫۵ kHz) به سمعک با کیفیت عالی و خیلی سریع، بدون هیچ گونه نویز اضافی انجام می‌شود.

لوازم جانبی بی‌سیم سمعک اتیکن سیا (Siya):

با TV Adapter 3.0 صدا به صورت مستقیم از تلویزیون به سمعک Siya اتیکن ارسال می‌شود.

ConnectClip

از ConnectClip می‌توان در جلسات و سخنرانی‌ها برای ارسال مستقیم صدا از گوینده (remote microphone) به سمعک استفاده کرد، سمعک‌ها را به هدست تبدیل کرد یا برای تنظیم صدا و تغییر برنامه سمعک از آن استفاده کرد.

صحبت کردن از طریق خط تلفن ثابت راحت‌تر می‌شود. دستگاه Phone Adapter 2.0 به دستگاه تلفن ثابت متصل می‌شود و صدا از طریق ConnectClip به سمعک‌ها ارسال می‌شود.

هنگام صحبت کردن با موبایل صدا مستقیم (بدون نیاز به رابط) از آیفون، آیپد و آیپاد به سمعک (MFi) ارسال می‌شود و برای سایر وسایل بلوتوث دار و موبایل های هوشمند (اندروید) انتقال صدا با استفاده از رابط ConnectClip انجام می‌شود.

کنترل از راه دور

با ریموت کنترل (remote control) ولوم صدا را تنظیم کنید، برنامه‌های سمعک را تغییر دهید یا خیلی راحت با فشار یک دکمه سمعک را در حالت بدون صدا (mute) قرار دهید.

اپلیکیشن Oticon ON

با این اپلیکیشن بدون محدودیت برنامه‌های سمعک را تغییر دهید، صدا را تنظیم کنید، از ™HearingFitness استفاده کنید. همچنین با اپلیکیشن Oticon ON دسترسی به اینترنت اشیاء بوسیله IFTTT.COM امکان‌پذیر می‌شود.

سمعک اتیکن nera2

در سمعک Nera2 اتیکن از تکنولوژی BrainHearing در سطحی پیشرفته استفاده شده است.

مزایای سمعک Nera2 اتیکن:

درک بهتر گفتار در گفتگوهای خصوصی
افزایش تفکیک برای ایجاد موقعیت های واقعی‌تر
تامین اکثر نیازهای فردی کاربران، در نتیجه رضایت بیشتر آنها
افزایش قابلیت تمرکز و توجه در محیط‌های مختلف و پُر چالش
ارائه صدایی با کیفیت طبیعی، بدون سوت زدن یا اعوجاج در شرایط دشوار شنیداری

سمعک اتیکن Alta2

در این سمعک اتیکن از بالاترین سطح تکنولوژی BrainHearing استفاده شده است. سمعک Alta2 اتیکن به معنی واقعی، باعث تغییر در رویکرد مراقبت‌های شنوایی شده است. بهبود راهکارهای فردی در ارتباط با توانایی‌های شنیداری کاربر تا ۳۰ درصد، شنیدن در شرایط دشوار شنیداری با تلاش و خستگی کمتر از مزایای سمعک Alta2 اتیکن می‌باشد.

درک بهتر گفتار آهسته در گفتگوهای خصوصی
درک بهتر گفتار در محیط‌های پر سرو صدا، خستگی و تلاش کمتر در شرایط دشوار شنیداری در طول روز
تفکیک بهتر اصوات برای ایجاد محیط صوتی واقعی‌تر
تامین اکثر نیازهای فردی کاربران، در نتیجه رضایت بیشتر آنها
افزایش قابلیت تمرکز و توجه در محیط‌های مختلف و پر چالش
ارائه صدایی با کیفیت طبیعی، بدون سوت زدن یا اعوجاج در شرایط دشوار شنیداری

مدل های جدید سمعک اتیکن

جدید ترین سمعک های اتیکن را ما به شما معرفی و با مناسب ترین قیمت سمعک را به شما ارائه می دهیم.

تماس یا شعب کلینیک معک صدا
کلینیک سمعک صدا با راه اندازی چهار شعبه در تهران و البرز جهت سهولت و دسترس راخت کم شنوایان عزیز همیشه همراه و در کنار شما می باشد.
کلینیک سمعک صدا شعبه کرج

کلینیک سمعک صدا شعبه کرج

کلینیک سمعک کرج

کلینیک سمعک صدا کرج

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک صدا کرج

کرج: ۴۵متری گلشهر نبش چها راه گلزار جنب بانک سپه پ۱۸۱ ساختمان پزشکان اریا طبقه ۵

تلفن تماس : 02636603600

مدیریت : 09125353393

کلینیک سمعک صدا شعب سعادت آباد

کلینیک سمعک صدا شعب سعادت آباد

سمعک سعادت آباد

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک صدا شمال تهران(سعادت اباد)

سعادت اباد میدان کاج ابتدای سرو غربی جنب دبستان حکمت پلاک 7 واحد 39

تلفن تماس : 02122371045

مدیریت : 09125353393

کلینیک سمعک صدا شعبه رسالت

کلینیک سمعک صدا شعبه رسالت

کلینیک سمعک رسالت

کلینیک سمعک صدا رسالت

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک صدا شرق تهران(رسالت)

رسالت : چهارراه سرسبز ، جنب مترو ،جنب بانک صادرات ، ساختمان پزشکان سرسبز ، طبقه 5 ، واحد 20

تلفن تماس : 02177199495

مدیریت : 09125353393

کلینیک سمعک صدا شعبه اکباتان

کلینیک سمعک صدا شعبه اکباتان

کلینیک سمعک اکباتان

کلینیک سمعک صدا اکباتان

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک صدا غرب تهران(اکباتان)

شهرک اکباتان ، بلوار اصلی ،فاز1 ، بالاتراز مخابرات ، ساختمان بانک سینا ، برج سایه ، طبقه3 ، واحد11