سمعک شارژی

سمعک شارژی

یکی از مشکلاتی که کم شنوایانی که از سمعک استفاده می کنند به صورت دائم با آن درگیر بوده و از آن استفاده می کنند باتری سمعک می باشد که بسته به نوع سمعک و تکنولوژی به کار رفته در آن و سایز باتری استفاده شده در سمعک بین ۳ تا ۱۵ روز شارژ نگه میدارد.

این باتری ها یک بار مصرف بوده و پس از تمام شدن دور انداخته می شود که خود یکی از عوامل آلوده کننده محیط میباشند برای جلوگیری از این بعضی از کمپانی ها اقدام به تولید سمعک های شارژی نمودند سمعک ها به دو دسته تقسیم می شوند.

۱ سمعک های که با باتری های شارژی کار می کنند.

۲ سمعک های شارژی باتری داخل آن قرار گرفته و برای شارژ شدن خود سمعک بر روی منبع تغذیه قرار می گیرد تا باتری به صورت کامل شارژ شود.

سمعک های شارژی دارای تکنولوژی های متفاوتی برای قدرت شارژ و میزان زمانی که طول می کشد تا باتری به طور کامل خالی شده هستند و همچنین زمان شارژ شدن سمعک ها دارای تکنولوژی های مختلفی می باشند که این تکنولوژی ها بسته به برند سمعک متفاوت می باشد.

به طور کلی سمعک های شارژی یک تکنولوژی روز می باشد که در سمعک ها مورد استفاده قرار میگیرد این تکنولوژی مشکلات تعویض باتری سمعک برای کودکان و سالمندان را مرتفع نموده و به راحتی با قرار دادن در جای شارژ خود شارژ می‌شوند.

قیمت سمعک های شارژی

قیمت این دسته از سمعک ها بستگی به عوامل زیادی مانند برند سمعک دارد قیمت سمعک های شارژی بسته به نوع تکنولوژی استفاده شده در آن و همچنین تکنولوژی شارژ سمعک و نوع باتری به کار رفته در آن متفاوت می باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *