سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی شرکت های تولید کننده سمعک اقدام به تولید سمعک های هوشمند نمودند که برای گوش مانند مغز دوم عمل می کند.

این نوع از سمعک ها یکی از موثرترین راههای درمان انواع کم شنوایی می باشد که امروزه به یکی از پرطرفدارترین نوع سمعک تبدیل شده است.

سمعک های هوشمند به دلیل عملکرد اتوماتیک برای کم شنوایان این امکان را فراهم می کند که در محیط های مختلف به راحتی و به طور طبیعی با دیگران در ارتباط بوده و کارهای روزمره را به خوبی انجام دهند و در شنیدن دچار چالش نشوند.

الگوریتم های این دستگاه صدای گفتار را از صداهای ناهنجار و شدید که باعث آزار میشوند تفکیک و باعث راحتی کم شنوا در هنگام استفاده از این دستگاه می شود. یکی از مزیت های سمعک های هوشمند میتوان به حذف سیم های ارتباطات فیزیکی بین سمعک و دستگاه های تنظیم کننده فرایند پردازش و تنظیم سمعک را بسیار آسان می نماید.

سمعک های هوشمند از یک هوش مصنوعی بهره می برد که در محیط های مختلف شما به صورت دستی تغییراتی در صدا ایجاد میکنید به مرور زمان این تغییرات را در حافظه خود ذخیره می کند و در فضاهای مختلف با توجه به تغییرات شما به صورت اتوماتیک صدارا به صورت دلخواه شما تغییر می دهد تا از نارضایتی شما جلوگیری کند.

از امکانات سمعک های هوشمند می توان به قابلیت ارتباط مستقیم این سمعک ها با تلفن های همراه هوشمند نام برد که به کمک این تلفن های هوشمند می توان سمعک خود را تنظیم نمود.همچنین می توانید از قابلیت تنظیم اتوماتیک استفاده کنید که بر اساس پردازش صدای محیط در محیط شنوایی مختلف بسته به صدای محیط صدا را برای کم شنوا تنظیم می نماید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *